Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

BD150

Dane Produktu

  Numer części
  1021800 1021900
  BD150 DV BD150 SV
Wysokość (mm) 915 915
Szerokość (mm) 610 610
Głębokość (mm) 692 692
Waga (kg) 80 75
Napięcie 110/230 230
Faza 1 1
Częstotliwość (Hz) 50 50
Moc (kW) 1.5 1.5
Prąd (A) 16/8 8
Przepływ powietrza (m3 / h) 510 510
Poziom hałasu (dBA) 73 73
Zalecana kubatura (m3) 300 300
Typowa wydajność (L / D) 30 30
Min temperatura pracy (°C) 3 3
Max temperatura pracy (° C) 35 35
  Numer części
  1021800 1021900
  BD150 DV BD150 SV
On/Off sterowanie za pomocą przełącznika Y Y
Przycisk start Y Y
Odwrócony cykl odszraniania Y Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y Y
Napieciowe urządzenie zabezpieczające Y N
Przełącznik wyboru napięcia Y N
Koła o dużej średnicy Y Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c R407c
Wolnostojący Y Y
Grawitacyjne odprowadzenie wody Y Y
Kabel zwijany Y Y
Formowana wtyczka sieciowa N N
Wykończenie epoxydowe Y Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  1021800 1021900
BD150 DV BD150 SV
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Wybierz osuszacz EIPL

Czy jest metoda na szybkie, niezawodne i energooszczędne osuszanie? EIP Ltd. ( Ebac. Idustrial Ltd.) ma odpowiedź na to pytanie. W nowo wybudowanym budynku lub podczas remontu czy przebudowy istniejących obiektów oraz w szczególnych okolicznościach, takich jak powódź czy zalanie, nie ma szybszej, pewniejszej i bardziej ekonomicznej metody na usunięcie wilgoci bez ryzyka uszkodzenia materiałów budowlanych niż zastosowanie osuszacza BD70. Rozważmy alternatywy. Można osuszać metodą naturalną, polegającą na ogrzewaniu i wietrzeniu, ale jest to proces niezwykle długotrwały no i jakim kosztem? Możemy też zastosować osuszacze budowlane EIP Ltd które skrócą czas suszenia o dwie trzecie w stosunku do metody naturalnej przy niewielkiej konsumpcji energii. Wybór należy do Ciebie.

Zasada działania

Powietrze jest zasysane do osuszacza powietrza za pomocą wentylatora. Wilgoć zawarta w powietrzu następnie kondensuje się i odprowadzana jest do zbiornika. Suche powietrze jest ogrzewane energią odzyskaną podczas etapu suszenia i zawrócone jest do pomieszczenia. Proces ten zmniejsza wilgotność względną powietrza, co zwiększa jego zdolność pochłaniania wilgoci zawartej w otaczającej kubaturze. EIP Ltd. dostarcza osuszacze budowlane do firm usługowych zajmujących się wynajmem oraz do handlu od ponad trzydziestu lat, jeśli masz osuszacz budowlany, jest to prawdopodobnie produkt EIP Ltd jeden z wiodących europejskich producentów.

Niezawodne działanie

Nieważne, jak ekstremalne są warunki pracy produkty, EIP Ltd radzą sobie efektywnie bez problemu. Wszystkie urządzenia pracują profesjonalnie nawet w niskich temperaturach - i gdzie wilgoć jest naprawdę duża. Przy użyciu osuszacza BD150 bez problemu można skondensować 60 l wody z powietrza w ciągu zaledwie 24 godzin. Zakres pracy osuszaczy EIP Ltd jest tak zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom trudnych warunków pracy, oraz maksymalnie skrócić czas wynajmu. Pozwoli to na zarabianie pieniędzy z roku na rok.

Prostota działania

Prostota działania jest jedną z głównych zalet produktów EIP LTD. Przystępując do osuszania pomieszczenia lub budynku trzeba tylko sprawdzić, czy wszystkie drzwi i okna są zamknięte, ustawić urządzenia w dogodnej lokalizacji, podłączyć do sieci i nacisnąć przycisk start. Drenaż kondensatu z urządzenia jest równie prosty - albo poprzez podłączenie węża do otworu spustowego i prowadząc go do odpływu lub poprzez umieszczenie pojemnika pod króćcem odprowadzenia skroplin.

Wytrzymała konstrukcja – wieloletnia trwałość

Ponad trzydzieści siedem lat doświadczeń EIP Ltd to ciągły proces udoskonalania i modyfikowania swoich produktów, co sprawia że EIP Ltd jest liderem w tej branży. Każda maszyna jest projektowana z myślą o wydajności i przemyślana do ostatniego szczegółu. Ergonomiczna budowa, mobilność, niezawodność, jest zasługą wysokiej jakości zastosowanych materiałów a wyjątkową trwałość uzyskano dzięki stalowej konstrukcji.

Wszechstronność wyrobów

Podczas procesu osuszania mogą pojawić sie różne problemy – ale osuszacze budowlane EIP Ltd zostały zaprojektowane w celu zapewnienia skutecznego rozwiązania, niezależnie od sytuacji. W nowo budowanych lub częściowo ukończonych budynkach, osuszacze budowlane EIP Ltd umożliwiają w kontrolowanym tempie osuszać powierzchnie gipsowe, jastrychy i elementy drewniane. Oznacza to, że dekoratorzy wnętrz mogą pracować systematycznie, trzymając się wymaganych terminów, niezależnie od warunków pogodowych.