Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

AM2000

Dane Produktu

  Numer części
  10941RD-GB
  AM2000
Wysokość (mm) 510
Szerokość (mm) 500
Głębokość (mm) 475
Waga (kg) 12
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.450
Prąd (A) 3
Przepływ powietrza (m3 / h) 1800
Poziom hałasu (dBA) 72
Min temperatura pracy (°C) 0
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10941RD-GB
  AM2000
On / off Y
Wyłącznik obwodu Y
Prędkości wentylatora 3
Pozycje operacyjne 4
Uchwyt do przenoszenia Y
Gumowe nóżki Antywibracja Y
Wolnostojący Y
Lekka konstrukcja Y
Przewód odpływowy Y
Kabel zwijany Y
Obudowa formowana rotacyjnie Y
Możliwość składowania ( jeden na drugim ) Y
Numer części Opis
Brak
  Numer części
  10941RD-GB
AM2000
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

ZASTOSOWANIE

Osuszacze EIPL to uznawany na całym świecie sprzęt używany do prac konserwatorskich oraz usuwania skutków powodzi. Oferujemy szeroki wybór osuszaczy oraz wentylatorów które wspierają pracę urządzeń w procesie suszenia po zalaniach. Po powodzi, czy to w piwnicy lub w biurze, jest niezwykle ważne, aby przywrócić zawilgocony obszar do porządku i aby jak najszybciej powstrzymać proces rozmnażania mikroorganizmów, pleśni i bakterii, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu oraz ostatecznie zapobiec dalszym szkodom. Czy jest to powódź, ulewne deszcze lub zalania, EIPL posiada sprzęt do pracy w najtrudniejszych warunkach.

EIPL'S OBUDOWA FORMOWANA ROTACYJNIE

AM2000 Dmuchawa to kolejny dodatek do gamy EIPL gdzie korpus wykonany jest z polietylenu techniką rotacyjnego formowania. Ta super wytrzymała obudowa, oraz wieloletnie doświadczenie EIPL przy produkcji wentylatorów, zapewnia, że ​​produkt wygląda nie tylko ma atrakcyjny wygląd ale również wyprzedza konkurencję. AM2000 ma cztery pozycje robocze, trzy prędkości operacyjne oraz wentylator o dużej pojemności silnika 1/2hp, umożliwiający uzyskanie dużej wydajności objętościowej. Te cechy sprawiają, że AM2000 jedną z najbardziej wszechstronnych dmuchawą powietrza dostępną już dziś. Solidny uchwyt prążkowane może służyć, do nawinięcia kabla a także pozwala na składowanie wielu jednostek co pozwala na redukcję miejsca magazynowania.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Konfiguracja AM2000 nie może być prostsza, wybierz żądany kąt pracy (0°, 15°, 45° lub 90°) dla zadanej aplikacj oraz dokonaj doboru żądanej prędkości. Niski profil kanału wylotowego ułatwia wdmuchiwanie powietrza pod dywanami, co pozwala natychmiast szybko i skutecznie penetrować trudniej dostępne obszary.

WSZECHSTRONNE NARZĘDZIE DO PRACY

AM2000 jest idealnym produktem do szybkiego i profesjonalnego osuszania podłogi, ściany, sufitu, dywanów i mebli, po zalaniach i podczas renowacji.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Niski profil kanału wylotowego AM2000 ułatwia strumieniowi powietrza penetrację pod dywanami, co natychmiast usuwa skutki zniszczeń obszarów po powodzi.

sprawdzoną wydajność

Szybkie tempo parowania jest sukcesem każdej zastosowanej metody suszenia. Można to osiągnąć poprzez zwiększenie temperatury otoczenia i/lub zwiększenie cyrkulacji powietrza. Te same zasady obowiązują przy suszenia ubrań, mają zastosowanie do dywanów, ścian itp. Poprawa przepływu powietrza (tj wietrzny dzień) spowoduje zwiększenie wydajność osuszacza i zmniejszyć całkowity czas schnięcia. Wysoka ilość powietrza z AM2000 to idealny wybór przy zakupie sprzętu do suszenia.