Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

DD9000

Dane Produktu

  Numer części
  Różnorodny
  DD9000
Wysokość (mm) 1,720
Szerokość (mm) 2,100
Głębokość (mm) 1,300
Waga (kg) 760
Napięcie 415
Faza 3
Częstotliwość (Hz) 50
Typical Prąd (A) 10
Moc grzewcza (kW) 67
Gaz Regen. - opcja (TBC) TBC
Para Regen. opcja (m3 / h) 14.7
Zasilanie elektryczne. Regen (kW) 67
Wirnik Wymiary (średnica x głęb mm) 1,050 X 200
Przepływ powietrza technolog. - suche powietrze (m3 / h) 9,000
Przepływ powietrza technolog. ciśnienie statyczne (pa) 1,095
Przepływ powietrze regen. - mokre powietrze (m3 / h) 2,000
Przepływ powietrza regen. ciśnienie statyczne (pa) 1,195
Rozmiar kanału powietrza technolog. (mm) 460
Rozmiar wlotu powietrza kanału technolog.(dł x szer mm) 840 X 635
Rozmiar kanału powietrza regen. - mokre powietrze (mm) 350
Rozmiar kanału regen wlot powietrza (dł x szer mm) 485 X 485
Typowa wydajność (L / D) 1,314
Min temperatura pracy (°C) -20
Max temperatura pracy (° C) 40
  Numer części
  Różnorodny
  DD9000
On / off Y
Sterowanie elektroniczne Y
Ręczny / Automatyczny wybór trybu Y
Zdalny czujnik wilgotności Y
Izolator sieciowy Y
Zmienne prędkości wentylatora (Speed Controlled) Y
Opcja Regeneracja parowa Y
Opcja Regeneracja Gaz Y
Elektryczna Opcja Regeneracja Y
Fitr powietrza techn./regen Y
Podwójny wlot powietrza Y
Wolnostojący Y
Wyłącznik bezpieczeństwa wys.temp. Y
Higrostat O
Konstrukcja ze stali nierdzewnej O
Złaczki do kanału wlotowego O
Numer części Opis
3035157 Higrostat Instrukcja
3035159 Higrostat Int Sen 230V
3035161 Higrostat Ext Sen 230V
  Numer części
  Różnorodny
DD9000
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Osuszacze są wymagane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, aby obniżyć poziom wilgotności Aby zapobiec korozji, pleśni i kondensacji lub utrzymania niskiego stanu wilgotności podczas produkcji, pakowania lub przechowywania produktów higroskopijnych.

Metody osuszania

Osuszanie jest możliwe przy użyciu dwóch możliwych metod, kondensację z osuszaczy chłodniczych i adsorpcji za pomocą osuszaczy adsorpcyjnych. Osuszacze adsorpcyjne wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie występują niskie temperatury, lub gdy wymagana jest niska temperatura punktu rosy, głębokie suszenie lub niski poziom wilgotności. Ponieważ osuszacze adsorpcyjne nie produkują wody będą efektywnie pracować w temperaturach ujemnych. Ich działanie jest proste, ale niezwykle skuteczne i niezawodne. Powietrza (powietrze procesowe) jest wciągany do osuszacza powietrza, gdzie przechodzi przez koło wypełnione impregnowanym żelem krzemionkowym. Gdy powietrze przechodzi przez Silica Gel ( zawarty w tym kole), wilgoć obecna w powietrzu, jest absorbowana i opuszcza osuszacz jako gorące, suche powietrze. Ruch koła krzemionkowo żelowego jest ciągły i obraca się powoli, zwykle do trzech obrotów na godzinę. Ponieważ tarcza obraca się, niewielka część koła przechodzi przez segment regeneracji. W tej fazie drugi strumień powietrza (powietrze regeneracyjne) ogrzewa się do wysokiej temperatury, jeszcze przed przejściem przez koło. Cała wilgoć obecna w kole jest zaabsorbowana przez ten strumień powietrza, a gorące mokre powietrze jest usunięte poza obszar urządzenia.

DLACZEGO EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wytrzymała konstrukcja i wieloletnie doświadczenie EIP to ponad trzydzieści siedem lat doświadczeń, i udokumentowanej historii co oznacza, że ​​można polegać na naszych produktach. Każdy osuszacz jest zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o wydajności i wytrzymałości. Popularność osuszaczy EIP Ltd w branży wynajmu nie jest przesadzona, bo ich zalety takie jak ergonomiczność i wyjątkowa trwałość,jest powszechnie doceniana.

DD9000

We wszystkich osuszaczach adsprbcyjnych EIPL montowane są wyłączenie dobrze sprawdzone koła ze środkiem osuszającym ( rotory ) firmy Proflute, tym samym zapewniając, gwarancję wysokiej wydajności i jakości naszym produktom. Ten typoszereg dużych osuszaczy sorpcyjnych, został zaprojektowany w ten sposób że daje możliwość wyboru źródła ciepła regeneracji, t.j. energię elektryczną, parę lub gaz, zapewniając w ten sposób szeroki wybór urządzeń. Programowalny sterownik elektroniczny oraz duża wydajność wentylatora, powietrza procesowego pozwala na elastyczne dostosowanie pracy urządzenia do potrzeb technologicznych. W zależności od zapotrzebowania na małą wydajność poprzez głębokie suszenie czy dużą ekstrakcję, można tak zaprogramować pracę urządzenia aby uzyskać zamierzony efekt końcowy.Zewnętrzny higrostat pozwala na zdalne sterowanie procesami suszenia.Wszystkie modele zawierają wysokiej wydajności opatentowany PPS Rotor, zawiera jący w sobie 82% aktywnego żelu krzemionkowego, który zapewnia optymalną wydajność w stosunku do mocy pobieranej w szerokim zakresie działania. Wszystkie wirniki adsorpcyjne dostarczone przez EIPL są zmywalne i zaprojektowany dla wysokiej wydajności/ dużej żywotności. Konstrukcja ramy zawiera punkty dostępu do dźwigów oraz wideł wózków paletowych, co pozwala na łatwe manewrowanie w trudno dostępnych miejscach serwisu. Wszystkie panele boczne są wymienne, co pozwala na łatwą obsługę i konserwację. Ewentualne stany alarmowe urządzenia są sygnalizowane przez lampki kontrolne umożliwiające łatwą diagnostykę i tym samym minimalny czas przestoju. Podłączenie do zewnętrznego higrostatu pozwala na utrzymanie wilgotności na zadanym poziomie. Cały typoszereg osuszaczy adsorbcyjnych EIPL zawiera wirniki o zawartości 82% aktywnego Silica Gel, zapewniając tym samym optymalną wydajność w stosunku do mocy pobieranej urządzeń oraz szeroki zakres pracy.