Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

ECO150

Dane Produktu

  Numer części
  10531WG-GB 10531WD-GB
  ECO150 ECO150 DV
Wysokość (mm) 890 890
Szerokość (mm) 575 575
Głębokość (mm) 480 480
Waga (kg) 70 75
Napięcie 230 110/230
Faza 1 1
Częstotliwość (Hz) 50 50
Moc (kW) 0.80 0.80
Prąd (A) 3.8 7.6/3.2
Przepływ powietrza (m3 / h) 800 800
Poziom hałasu (dBA) 52 52
Zalecana kubatura (m3) 300 300
Typowa wydajność (L / D) 36 36
Maksymalna wydajność (l/d) 55 55
Min temperatura pracy (°C) 3 3
Max temperatura pracy (° C) 35 35
  Numer części
  10531WG-GB 10531WD-GB
  ECO150 ECO150 DV
On / off Y Y
Odwrócony cykl odszraniania Y Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y Y
Rodzaj czynnika chłodniczego Rotary Rotary
Półpneumatyczne opony Y Y
Przełącznik odpowietrzenia pompy Y Y
Podwójne napięcie N Y
Licznik godzin pracy Y Y
Zmywalny filtr powietrza Y Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c R407c
Wolnostojący Y Y
Przewód / Wąż zwijany Y Y
Wysoko wydajny wentylator Y Y
Cicha praca Y Y
Zintegrowana pompa Y Y
Formowana wtyczka sieciowa Y N
Wykończenie epoksydowe Y Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10531WG-GB 10531WD-GB
ECO150 ECO150 DV
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

ZASTOSOWANIE

Osuszacze EIPL to uznawany na całym świecie sprzęt używany do prac konserwatorskich oraz usuwania skutków powodzi. Oferujemy szeroki wybór osuszaczy oraz wentylatorów które wspierają pracę urządzeń w procesie suszenia po zalaniach. Po powodzi, czy to w piwnicy lub w biurze, jest niezwykle ważne, aby przywrócić zawilgocony obszar do porządku i aby jak najszybciej powstrzymać proces rozmnażania mikroorganizmów, pleśni i bakterii, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu oraz ostatecznie zapobiec dalszym szkodom. Czy jest to powódź, ulewne deszcze lub zalania, EIPL posiada sprzęt do pracy w najtrudniejszych warunkach.

EIPL TYPOSZEREG ECO

Osuszacz EC150 to kolejny dodatek do gamy EIPL z "eco friendly", zmniejszający emisję dwutlenku węgla. ECO150 ma maksymalną l/ kWh (ekstrakcja wody na kW mocy zużywanej) 2,47 l/ kWh. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wysokiej wydajności sprężarki rotacyjnej oraz zastosowaniu nowego przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego R407C. Wytrzymały składany uchwyt oraz opony semi-pneumatyczne zapewniają wygodny transport i zwrotność. Jest to lekka i wytrzymała konstrukcja i idealnie nadaje się do pracy komercyjnej i mieszkaniowej. Jej kompaktowy rozmiar pozwala na obsługę jednoosobową, jednak posiada zdolność do obsługi pomieszczeń o różnych rozmiarach.Doskonałe parametry rozsądna i dostępna cena dla budżetu większości specjalistów konserwatorskich. Miernik godzin pracy zapewnia dokładny sposób pomiaru mocy pobieranej, pozwalający łatwo i szybko wycenić koszty na prośbę towarzystw ubezpieczeniowych.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

To jest możliwe!!! osuszacz pracuje na zasadzie "plug and play", wystarczy podłączyć wąż do odpowiedniego punktu odwadniania lub wiadra, podłączyć do normalnego gniazdka ściennego 13A i od tego momentu urządzenie pracuje dbając o siebie i swoje otoczenie.

PRACA W NISKIEJ TEMPERATURZE

ECO60 jest wyposażony w system odmrażania "gorący gaz", co zapewnia szybkie i efektywne czyszczenie lodu z wymiennika, umożliwiając minimalną temperaturę roboczą 3 ° C.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Czasami mniej kosztowne elementy są pomijane. ECO150 dostarczany jest w komplecie z funkcją owijania kabla, nie tylko zmniejszy to ewentualne szkody podczas transportowane, ale również ułatwią instalację przy ustawianiu sprzętu.

SPRAWDZONA WYDAJNOŚĆ

EIPL ECO150 to profesjonalny mobilny osuszacz jest, który będzie działać w ekstremalnych warunkach i "wydobywać" będzie duże ilości wilgoci z powietrza. Gdy istnieje potrzeba szybkiego niezawodnego energooszczędnego suszenia EIPL może zapewniać skuteczność. Wysoka sprawność sprężarki energooszczędne zaprojektowany układ chłodniczy, gwarantuje maksymalną ekstrakcję po najniższych kosztach eksploatacji.