Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

ECO60

Dane Produktu

  Numer części
  10297MG-GB
  ECO60
Wysokość (mm) 590
Szerokość (mm) 510
Głębokość (mm) 420
Waga (kg) 35
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.7
Prąd (A) 3.5
Przepływ powietrza (m3 / h) 275
Poziom hałasu (dBA) 50
Zalecana kubatura (m3) 200
Typowa wydajność (L / D) 15
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10297MG-GB
  ECO60
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Rodzaj czynnika chłodniczego Recipricating
Półpneumatyczne opony Y
Zmywalny filtr powietrza Y
Czynnik chłodniczy Typ R417a
Wolnostojący Y
Składane uchwyty Y
Cicha praca Y
Zintegrowana pompa O
Formowana wtyczka sieciowa Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10297MG-GB
ECO60
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

ZASTOSOWANIE

Osuszacze EIPL to uznawany na całym świecie sprzęt używany do prac konserwatorskich oraz usuwania skutków powodzi. Oferujemy szeroki wybór osuszaczy oraz wentylatorów które wspierają pracę urządzeń w procesie suszenia po zalaniach. Po powodzi, czy to w piwnicy lub w biurze, jest niezwykle ważne, aby przywrócić zawilgocony obszar do porządku i aby jak najszybciej powstrzymać proces rozmnażania mikroorganizmów, pleśni i bakterii, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu oraz ostatecznie zapobiec dalszym szkodom. Czy jest to powódź, ulewne deszcze lub zalania, EIPL posiada sprzęt do pracy w najtrudniejszych warunkach.

EIPL TYPOSZEREG ECO

Osuszacze EIPL to uznawany na całym świecie sprzęt używany do prac konserwatorskich oraz usuwania skutków powodzi. Oferujemy szeroki wybór osuszaczy oraz wentylatorów które wspierają pracę urządzeń w procesie suszenia po zalaniach. Po powodzi, czy to w piwnicy lub w biurze, jest niezwykle ważne, aby przywrócić zawilgocony obszar do porządku i aby jak najszybciej powstrzymać proces rozmnażania mikroorganizmów, pleśni i bakterii, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu oraz ostatecznie zapobiec dalszym szkodom. Czy jest to powódź, ulewne deszcze lub zalania, EIPL posiada sprzęt do pracy w najtrudniejszych warunkach. Nowa seria osuszaczy ECO zaprojektowana przez EIPL, charakteryzuje się zmniejszoną emisją dwutlenku węgla przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej szybkości ekstrakcji wody. ECO60 jest najmniejszym osuszaczem w nowej serii ECO z EIPL. ECO60 ma maksymalną l/kWh (ekstrakcja wody na kW mocy zużywanej) 1,75 l/kWh. Udało się to uzyskać dzięki zastosowaniu wysoko sprawnej sprężarce tłokowej oraz nowemu przyjaznemu dla środowiska czynnikowi chłodniczemu R417A.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

To jest możliwe!!! osuszacz pracuje na zasadzie "plug and play", wystarczy podłączyć wąż do odpowiedniego punktu odwadniania lub wiadra, podłączyć do normalnego gniazdka ściennego 13A i od tego momentu urządzenie pracuje dbając o siebie i swoje otoczenie. Praca w niskiej temperaturze ECO60 jest wyposażony w system odmrażania "gorący gaz", co zapewnia szybkie i efektywne czyszczenie lodu z wymiennika, umożliwiając minimalną temperaturę roboczą 3°C.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Składana rączka zapewnia że urządzenie może być Latwo transportowane i instalowane. Wyposażone w opony pneumatyczne semi-shock absorbujące drgania i nierówności, urządzenie może być transportowane trudnym terenie bez obawy o uszkodzenie elementów wewnętrznych.

SPRAWDZONA WYDAJNOŚĆ

EIPL ECO60 to profesjonalny mobilny osuszacz , który będzie działać w ekstremalnych warunkach i "wydobywać" duże ilości wilgoci z powietrza. Gdy istnieje potrzeba szybkiego niezawodnego energooszczędnego suszenia EIPL może zapewniać skuteczność. Wysoka sprawność sprężarki energooszczędne zaprojektowany układ chłodniczy, gwarantuje maksymalną ekstrakcję po najniższych kosztach eksploatacji.