Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

Nagrzewacze na podczerwień

QZC30000

 

Napięcie :- 230/1/50

Maksymalne ciepło :- 3.0kW

 

[Więcej informacji]
QZI30000

 

Napięcie :- 230/1/50

Maksymalne ciepło :- 3.0kW

 

[Więcej informacji]


Efektywne ogrzewanie

Nagrzewacze na podczerwień stanowią bardzo dobrą alternatywę dla wszystkich tradycyjnych i powszechnie stosowanych grzejników elektrycznych. Jednym z jego największych plusów jest efektywność działania. Te promienniki ciepła zamieniają około 90% energii w ciepło użytkowe. Jeżeli masz do ogrzania duży obiekt budowlany, halę produkcyjną lub podobne pomieszczenie, warto zwrócić uwagę w kierunku nagrzewaczy na podczerwień. Co ciekawe, są nie tylko bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku potrzeby ogrzewania, ale także suszenia ścian tuż po malowaniu.Charakterystyka techniczna

Kupno jednego z oferowanych przez nas nagrzewaczy na podczerwień to decyzja o korzystaniu z wyposażenia przenośnego i lekkiego oraz solidnego i trwałego. Urządzenia te bardzko szybko i skuteczne ogrzewają przestrzenie jednocześnie nie marnotrawiąc energii elektrycznej. Oszczędność w tym aspekcie bardzo szybko pozwoli zwrócić koszty zakupu promienników ciepła. Warto podkreślić, że sprzęt ten umożliwia dowolne nakierowanie ciepła, co umożliwia tworzenie stref ogrzewanych, oznaczających dodatkową oszczędność. Dzięki solidnemu wykonaniu i długotrwałości rur grzewczych (wytrzymują nad do 5000 godzin) nagrzewacze na podczerwień są bardzo pożądanym produktem na rynku.

Zachęcamy również sprawdzenia innych urządzeń EIPL. Gwarantujemy między innymi sprawdzone jakościowo osuszacze powietrza czy też wentylatory lub indywidualnie dopasowany model miernika wilgotności drewna.