Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

QZC3000

Dane Produktu

  Numer części
  10960MG-GB
  QZC3000
Wysokość (mm) 640
Szerokość (mm) 390
Głębokość (mm) 365
Waga (kg) 7.5
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 3.0
Prąd (A) 13
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10960MG-GB
  QZC3000
On / off Y
2 stopnie ogrzewania Y
Uchwyt do przenoszenia Y
Gumowe nóżki Antywibracja Y
Wolnostojący Y
Kabel zwijany Y
Formowana wtyczka sieciowa Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
  Numer części
  10960MG-GB
QZC3000
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

GDZIE STOSOWAĆ?

Ogrzewacze na podczerwień z EIPL są dostępne w wykonaniu z ceramicznej płyty grzewczej lub lampy halogenowo kwarcowej. Ogrzewanie podczerwienią jest alternatywą w stosunku do tradycyjnych grzejników elektrycznych. Żaden inny grzejnik nie dorównuje efektywnością oszczędnością, bezpieczeństwem oraz ekologią dla środowiska promiennikowi na podczerwień. Jeżeli masz do ogrzania duży obiekt, budynek, hale produkcyjną, należy korzystać z konwencjonalnych rozwiązań. Grzejniki na podczerwień doskonale sprawdzają się w specyficznych zastosowaniach, a zwłaszcza tam gdzie pracują ludzie lub jest potrzeba osuszenia świeżo pomalowanych ścian.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

Praktycznie natychmiastowy przepływ ciepła. Przenośny i lekki a jednocześnie solidny i trwały. Ogrzewa przedmioty, ludzi lub powierzchnie a nie powietrze. Grzejniki na podczerwień EIPL szybko i skutecznie rozwiązują problemy związane z ogrzewaniem. Ciepło z ogrzewacza jest skierowane bezpośrednio na ogrzewane powierzchnie nie powodując strat na ogrzewanie otaczającego powietrza, w przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników. Około 90 % energii jest przekształcone w ciepło użytkowe.

DLACZEGO PODCZERWIENI NAGRZEWNICE?

Ciepło z grzejników QZ jest praktycznie natychmiastowe, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla wykonawców tynków i malarzy. Grzejniki QZ nie potrzebują tlenu, więc nie jest wymagana wentylacja. Brak produkcji spalin sprawia że nie są wytwarzane przykre zapachy, opary lub para wodna, lub parafina w przeciwieństwie do grzejników LPG. Grzejniki QZ nie posiadają wentylatorów, nie potrzebny jest otwarty płomień potrzebny do spalania i są ciche w eksploatacji. Oznacza to, że grzejniki QZ są idealnym wyborem dla obszarów otwartych dla publiczności. Grzejniki QZ są łatwe w użyciu. Nie ma nieoczekiwanej i niewygodnej potrzeby wymiany butli gazowych lub uzupełniania zbiorników paliwa. Technika grzewcza na przyjazna i bezpieczna w użytkowaniu. Nie musimy się martwić brakiem butli gazowych, grzejniki EIPL QZ można szybko i łatwo przemieszczać w budynku, nawet w górę i w dół po schodach.