Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

E97F

Dane Produktu

  Numer części
  1495000
  E97F
Wysokość Excluding NBC (mm) 1073
Szerokość (mm) 910
Głębokość (mm) 565
Waga Bez NBC (KGS) 197
Napięcie 415
Faza 3
Częstotliwość (Hz) 50
Maksymalna moc chłodnicza (kW) 5.0
Maksymalna moc grzewcza kW) 3.5
Moc jawna chłodzenia (kW) 5.5
Ciepło utajone (kW) 1.5
Moc grzewcza (kW) 3.0
Przepływ powietrza (m3 / h) 1300
Przepływ świeżego powietrza (m3 / h) 100
Min temperatura pracy (°C) -46
Max temperatura pracy (° C) 55
  Numer części
  1495000
  E97F
Ochrona EMC/RFI Y
Kratki tłumiące RFI Y
Odporność na wstrząsy i wibracje Y
Wewnetrzna kontrola stanu pracy Y
Wyłącznik wysokiego ciśnienia Y
Wyłącznik niskiego ciśnienia Y
Klapa upustowa nadciśnieniowa Y
Czynni chłodniczy R134a
Blokada świeżego powietrza Y
Blokada NBC/ACU Y
Numer części Opis
  Part Nuymber
  1495000
E97F
Broszura (ang)

Podanie

Jednostka E97-F składa się z klimatyzatora, urządzenia do filtracji NBC, czujnika różnicy ciśnień (wewnątrz i na zewnątrz kontenera) oraz klapy nadmiernego ciśnienia wewnątrz działającej niezależnie. Elementy (ACU i NBC) mogą być montowane wraz filtrami NBC w sposób uniwersalny względem klimatyzatora w zależności od wymogów.

Szczególną uwagę zwrócono na łatwość instalacji i konserwacji. Wszystkie elementy urządzenia są łatwo dostępne poprzez proste usunięcie panelu obsługi.

Aby zaspokoić wymagania nowoczesnych radarów i systemów sterowania komputerowego, szczególną uwagę zwrócono na tłumienie zakłóceń EMC i RFI. Przy zastosowaniu tych filtrów uzyskuje się wysoki poziom tłumienia zakłóceń w szerokim zakresie częstotliwości. Ponadto standardowym wyposażeniem jest regulacja mocy, która eliminuje skoki napięć związane z uruchamianiem sprężarki.

Regulacja temperatury jest realizowana przez programowalny sterownik temperatury. Po ustawieniu odpowiednich parametrów, praca urządzenia jest i w pełni automatyczna w temperaturach otoczenia od -46ºC do + 55ºC. Monitoring pracy urządzenia jest zapewniony dzięki panelowi kontrolnemu uzbrojonemu w system lampek sygnalizacyjnych, informujących o stanie pracy i awariach.

Gdy wymagana jest filtracja powietrza przez filtr NBC, urządzenie automatycznie kieruje dopływ świeżego powietrza do modułu filtracyjnego NBC. To powietrze jest zmieszane ze schłodzonym strumieniem powietrza w pomieszczeniu.

Zakładając, że instalacja jest dobrze uszczelniona, klimatyzator E97-F kontroluje utrzymanie nadciśnienia w pomieszczeniu za pomocą uchylnej klapy przez którą usuwane jest zużyte powietrze.