Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

PP6

Dane Produktu

  Numer części
  1012400
  PP6
Wysokość (inch) 10.0
Szerokość (inch) 11.8
Głębokość (inch) 18.5
Waga (funty) 55
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.35
Prąd (A) 4
Przepływ powietrza (CFM) 247
Poziom hałasu (dBA) 52
Zalecana kubatura(ft3) 3000
Typowa wydajność (PPD) 11
Minimalna temperatura pracy (° F) 33
Max.temp.pracy (° F) 131
  Numer części
  1012400
  PP6
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Uchwyt do przenoszenia Y
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Regulowany higrostat Y
Czynnik chłodniczy Typ R134a
Antywibracyjne Stopki gumowe Y
Grawitacyjne odprowadzenie wody Y
Wolnostojący Stojak Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
1012305 Sztauowanie talerza
  Numer części
  1012400
PP6
Broszura (ang)

Opis

Osuszacz służy do usuwania wilgoci z powietrza, które przepływa przez to urządzenie. Zmniejszenie oraz kontrola poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniu, zapobiega powstawaniu rdzy, pleśni, grzyba i zgnilizny. Osuszacz składa się ze sprężarki chłodniczej, skraplacza, czynnika chłodniczego, wentylatora, parownika, tacy na skropliny oraz obudowy. Wentylator zasysa powietrze przez powierzchnię chłodzoną (parownik) i chłodzi je poniżej temperatury punktu rosy, usuwając wilgoć z powietrza która jest zbierana i odprowadzana. Chłodne powietrze przepływa następnie przez gorący skraplacz, gdzie jest podgrzewane. Ten strumień podgrzanego i pozbawionego części wilgoci powietrza transportowany jest do pomieszczenia poprzez w/w wentylator. Ciągła cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu przez jednostkę osuszacza stopniowo zmniejsza wilgotność względną w pomieszczeniu.

PP6 osuszacz jest to solidne, kompaktowe urządzenie przeznaczone do kontrolowania wilgotności w zamkniętym pomieszczeniu, w którym jest umieszczony.

Urządzenie jest zabezpieczone termicznie i wyłączy się, jeżeli maksymalna temperatura pracy przekroczy 50°C

PP6 został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, które mogą panować przy średnio lub długoterminowym przechowywaniu w mobilnych schronach, pojazdów lub sprzętu. Łączy on w sobie lekkość i kompaktowość oraz wysoką niezawodności i wytrzymałość. Urządzenie wyposażone są w uchwyty ułatwiające transport urządzenia.

Czynnik chłodniczy 134a zastosowany w hermetycznie zamkniętym obiegu chłodniczym nie zawiera CFC, w związku z czym ODP jest równy 0. Obowiązujące normy i przepisy nie zezwalają na uwalnianie gazu do atmosfery. Urządzenie powinno być serwisowane przez wykwalifikowany personel, którego obowiązkiem jest odzyskiwanie czynnika chłodniczego w sytuacjach awaryjnych.

Płyta schowek (nr kat. 1012305) jest dostępny w celu zapewnienia bezpiecznego mocowania dla jednostki osuszacza PP6 warunkach transportowych.