Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

SPP6A

Dane Produktu

  Numer części
  1135700
  SPP6A
Wysokość (inch) 9.8
Szerokość (inch) 13.3
Głębokość (inch) 18.7
Waga (funty) 62
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.48
Prąd (A) 4
Przepływ powietrza (CFM) 150
Poziom hałasu (dBA) 52
Zalecana kubatura(ft3) 3000
Typowa wydajność (PPD) 11
Minimalna temperatura pracy (° F) 33
Max.temp.pracy (° F) 131
  Numer części
  1135700
  SPP6A
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Uchwyt do przenoszenia Y
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Regulowany higrostat Y
Czynnik chłodniczy Typ R134a
Antywibracyjne Stopki gumowe Y
Grawitacyjne odprowadzenie wody Y
Wolnostojący Stojak Y
Zdalny monitoring Box Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
Brak Brak
  Numer części
  1135700
SPP6A
Broszura (ang)

Opis

EIPL SPP6A jest wytrzymałym, osuszaczem zaprojektowanym dla wojska. Jest to urządzenie które chroni sprzęt przed skutkami nadmiernej wilgotności podczas przechowywania. Te urządzenia mogą być zastosowane w mobilnych elastycznych osłonach lub w dobrze zamkniętych pomieszczeniach. System jest zgodny z brytyjskimi przepisami Obronny Wojskowej D/DG FVE/12/2 i V/PIP/jednostka 31. Są one obecnie wdrażane z kilkoma agencjami obronnymi Północnego Atlantyku i zyskał aprobatę techniczną wśród krajów azjatyckich i innych po kompleksowym testowaniu.

Najważniejsze cechy konstrukcyjne

Układ chłodniczy w całości wykonany z miedzi co zapewnia długą żywotność. Układ chłodniczy wraz z zawartym w nim czynnikiem chłodniczym, całkowicie hermetyczny co minimalizuje wymagania serwisowe. Regulowany higrostat, utrzymuje poziom wilgotności na odpowiednim poziomie, dogodnie umieszczony króciec kondensatu co umożliwia prosty montaż węża spustowego do skroplin. Osuszacz EIPL jest wyposażony w unikalną funkcję rozmrażania "Gorący gaz". Transport ułatwiają wytrzymałe typu wojskowego uchwyty. Parownik jest hermetycznie obudowany, całość wykonana ze stali pokrytej gruba warstwą farby epoksydowej.

Zdalna skrzynka wskaźników

Stan pracy osuszacza, wysoka wilgotność oraz stany awaryjne są sygnalizowane przez lampki.

Sprawdzona wydajność

Po umieszczeniu czujnika wewnątrz obszaru magazynowania, wymagany poziom wilgotności może być wybrany poprzez regulację pokrętłem regulującym odpowiedni poziom wilgotności. Cały proces jest wtedy automatycznie sterowany. Urządzenie jest wyposażone w monitor, który jest umieszczony na zewnątrz osuszanego pomieszczenia. Panel monitora wyświetla informację które przedstawiają: • zasilanie •uruchomione osuszanie • wysoki poziom wilgotności. Lampki ostrzegawcze panelu monitora pozwalają monitorować stan pracy osuszacza bez potrzeby wchodzenia do osuszonego obszaru.

Problem

Zastosowanie osuszacza w celu usuwania wilgoci z powietrza, przy jednoczesnym zachowaniu kontrolowanego poziomu wilgoci zawsze daje korzyści ekonomiczne. Brak odpowiedniej regulacji wilgotności naraża cenny sprzęt i materiały w magazynach na uszkodzenia spowodowane przez korozję, pleśni lub wilgoć. Przez utrzymywanie poziomu wilgotności pomiędzy 45 i 50% wilgotności względnej, problemów tych można uniknąć.