Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

Osuszacze do osuszania technologicznego i pozostałych prac

Produkty przemysłowe

Ilekroć istnieje potrzeba szybkiego, niezawodnego i efektywnego osuszania technologicznego, EIPL zawsze ma odpowiednie rozwiązania. W nowo wybudowanym obiekcie, podczas renowacji lub przebudowy istniejących budynków, lub w szczególnych okolicznościach, takich jak powodzie, nie ma szybszej, pewniejszej i bardziej ekonomicznej metody na przykład na suszenia budynku bez ryzyka uszkodzenia materiałów.

Niezależnie od tego czy są to szkody po klęskach żywiołowych i potrzebne jest suszenie pomieszczenia, czy np. suszenie ścian, lub po prostu trzeba utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w magazynach, halach produkcyjnych pod kontrolą, mamy wysokiej jakości urządzenia do rozwiązania w/w problemów.

Suszenie drewna


EIPL dysponuje ekonomiczną technologią suszenia drewna. System osuszania EIPL przebiega płynne i jednocześnie łagodnie, bez powodowania uszkodzeń drewna. Zastosowanie sprawdzonej i nowoczesnej technologii osuszaczy do drewna gwarantuje, że każdy rodzaj drewna jest suszony w odpowiednich warunkach bez problemów. Podczas suszenia drewna szczególnie wysokogatunkowe drewno wymaga wieloletniego doświadczenia i dużych umiejętności. Dobrze przemyślana technologia usuwania wilgoci umożliwia ekonomiczne zużycie energii elektrycznej oraz opcjonalnie, zastąpienie energią alternatywną.
EIPL oferuje nie tylko doskonałą technologię do radzenia sobie z wilgotnością drewna. EIPL proponuje również kompletne, niestandardowe rozwiązania. Nasi specjaliści chętnie udzielą więcej informacji.

Sprzęt wojskowy

EIPL specjalizuje się w projektowaniu i produkcji klimatyzatorów i osuszaczy powietrza do zastosowań wojskowych. Systemy są obecnie wdrażane w wielu agencjach ochrony.

Zdolność EIPL do produkowania sprawdzonych produktów o specjalistycznych wymaganiach (w tym na przykład różnych modeli miernika wilgotności drewna czy też przydatnych suszarek dla malarzy) sprawdziła się z bardzo dobrym rezultatem na wojnie w Zatoce Perskiej. Zostało wyprodukowanych 1. 000 jednostek EIPL które zostały wykorzystane podczas działań wojennych przez siły koalicyjne. Ten sukces był efektem ponad 20-letnich doświadczeń w projektowaniu i produkcji klimatyzacji, osuszaczy powietrza i systemów kontroli oraz oczyszczania powietrza dla wojska.
Wszystkie osuszacze powietrza przygotowane są do pracy w najbardziej ekstremalnych środowiskach - od -46°C do + 55°C, jak również bez problemu zniosą trudy transportu wojskowego w ciężkich warunkach terenowych.