Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

RM4500

Dane Produktu

  Numer części
  10570RD-GB 10570RG-GB
  RM4500 DV RM4500 SV
Wysokość (mm) 1,113 1,113
Szerokość (mm) 654 654
Głębokość (mm) 630 630
Waga (kg) 80 78
Napięcie 110/230 230
Faza 1 1
Częstotliwość (Hz) 50 50
Moc (kW) 1.2 1.2
Prąd (A) 12/6 6
Przepływ powietrza (m3 / h) 700 700
Poziom hałasu (dBA) 52 52
Zalecana kubatura (m3) 350 350
Typowa wydajność (L / D) 71 71
Min temperatura pracy (°C) 3 3
Max temperatura pracy (° C) 35 35
  Numer części
  10570RD-GB 10570RG-GB
  RM4500 DV RM4500 SV
On/Off sterowanie za pomocą przełącznika Y Y
Licznik godzin pracy Y Y
Przełącznik odpowietrzenia pompy Y Y
Odszranianie gorącym gazem Y Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y Y
zmywalny filtr Y Y
Przełącznik wyboru napięcia Y N
Koła o dużej średnicy Y Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c R407c
Wolnostojący Y Y
Zintegrowana pompa kondensatu Y Y
Przewód odpływowy Y Y
Ergonomiczny uchwyt Y Y
Kabel zwijany Y Y
Formowana wtyczka sieciowa N Y
Obudowa formowana rotacyjnie Y Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10570RD-GB 10570RG-GB
RM4500 DV RM4500 SV
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Zastosowanie

Osuszacze EIPL to uznawany na całym świecie sprzęt używany do prac konserwatorskich oraz usuwania skutków powodzi. Oferujemy szeroki wybór osuszaczy oraz wentylatorów które wspierają pracę urządzeń w procesie suszenia po zalaniach. Po powodzi, czy to w piwnicy lub w biurze, jest niezwykle ważne, aby przywrócić zawilgocony obszar do porządku i aby jak najszybciej powstrzymać proces rozmnażania mikroorganizmów, pleśni i bakterii, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu oraz ostatecznie zapobiec dalszym szkodom. Czy jest to powódź, ulewne deszcze lub zalania, EIPL posiada sprzęt do pracy w najtrudniejszych warunkach.

EIPL - Typoszereg Formowany Rotacyjnie

Osuszacz RM4500 to kolejny dodatek do gamy EIPL w którym korpus wykonany jest metodą formowania rotacyjnego polietylenu. Ta super wytrzymała obudowa, i lata doświadczeń firmy EIPL w systemach chłodniczych, sprawia że produkt wygląda estetycznie, ale również pod względem technicznym wyprzedza modele konkurencji o podobnych wydajnościach. RM4500 jest również dostępna w wersji umożliwiającej wybór napięcia. Wytrzymały profilowany uchwyt i solidne koła o dużej średnicy ułatwiają wygodny transport i zwrotność urządzenia. Lekka i wytrzymała konstrukcja jest idealna do pracy komercyjnej i mieszkaniowej. Kompaktowa budowa pozwala na obsługę jednoosobową, jednocześnie posiada zdolność do obsługi kilku pomieszczeń o różnych powierzchniach jednocześnie. Wyróżnia się również rozsądną ceną, to dostępny cenowo w co jest istotne dla większości specjalistów konserwatorskich. Obudowa RM4500 zawiera również zabezpieczenia umożliwiające ustawianie urządzeń w kolumnach ( jedno na drugim ) co znaczne zmniejsza koszty magazynowania i transportu.

Smartphone Interfejs

RM "e" i "e +" gama produktów zawierają inteligentny interfejs komórkowy, umożliwiając y rejestrowanie danych, wykresów, diagnostykę, a także wiele innych funkcji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie musisz martwić się że nagromadzona woda podczas pracy urządzenia przeleje się ponieważ urządzenia RM są wyposażone standartowo w pompę kondensatu o dużej wydajności. Maksymalna wysokość podnoszenia 3m zapewnia że nie ma żadnych utrudnień podczas ustawienia urządzenia. Wystarczy, podłączyć rurkę skroplin do stałego odpływu, i zapomnieć, o pracy urządzenia do momentu zakończenia procesu suszenia. Przy pomocy układu oczyszczania, cała pozostała w urządzeniu woda może być odprowadzona z komory pompy przed transportem co eliminuje prawdopodobieństwo rozlania.

Praca w niskiej temperaturze

RM4500 wyposażony jest "do tyłu" cykl odszraniania, co zapewnia szybki i skuteczny czyszczenie lodu z cewki, umożliwiając minimalna temperatura robocza 3°C.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Czasami mniej kosztowne elementy są pomijane. RM4500 jest dostarczany w komplecie z kablem i węży porządkuje. Jest to nie tylko zmniejszenie możliwości uszkodzenia, gdy jednostki są transportowane, a także zapewnia łatwy montaż, gdy pozycjonowanie urządzenia.

Sprawdzoną wydajność

Profesjonalny chropowaty osuszacz EIPL RM4500 to mobilne urządzenie, które będzie działać w ekstremalnych warunkach jednocześnie kondensując duże ilości wilgoci z powietrza. Gdy istnieje potrzeba szybkiego niezawodnego, energooszczędnego suszenia, EIPL zawsze rozwiąże problem. Wysoka sprawność sprężarki odśrodkowej i System HGR "Podwójne Chłodzenie" zapewnia maksymalną ekstrakcję po najniższych kosztach eksploatacji.