Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

CD100E

Dane Produktu

  Numer części
  1027300
  CD100E
Wysokość (mm) 390
Szerokość (mm) 900
Głębokość (mm) 500
Waga (kg) 75
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 1.5
Prąd (A) 8
Przepływ powietrza (m3 / h) 510
Poziom hałasu (dBA) 57
Zalecana kubatura (m3) 300
Typowa wydajność (L / D) 30
Min temperatura pracy (°C) 0
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  1027300
  CD100E
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Wskaźnik zasilania Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wolnostojący Y
Uchwyt ścienny do montażu Y
Licznik godzin pracy Y
Podgrzewany odpływ kondesatu Y
Wewnętrzny przełącznik pływakowy Y
Formowana wtyczka sieciowa Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  1027300
CD100E
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Ogromne nakłady ponoszone są co roku przez zawyżone koszty utrzymania budynków i uszkodzenia wywołane nadmiernym zawilgoceniem. Osuszacze EIPL skuteczne rozwiązują problemy związane z wilgotnością pomieszczeń. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach powoduje korozję, pleśń oraz kondensację pary wodnej. Instalując osuszacze EIPL można kontrolować i utrzymywać poziom odpowiedniej wilgotności w celu zapewnienia ochrony przed jej negatywnymi skutkami w większych powierzchniach handlowych i budynkach.

Dlaczego EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wszystkie jednostki zawierają higrostat, który umożliwia utrzymywanie wilgoci na zadanym poziomie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zapewnić optymalne warunki.

CD100E

Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach handlowych i dużych budynkach. CD100E jest idealnym urządzenie do kontroli wilgotności i utrzymywania zadanych parametrów w pomieszczeniach. Dzięki wydajności do 36 litrów wody w ciągu 24 godzin w połączeniu z elektronicznym higrostatem, CD100E będzie pracował efektywnie, bez obawy o nadmierne koszty energii. Instalacja jest szybka i łatwa, wystarczy umieścić urządzenie w pomieszczeniu, należy podłączyć do sieci zasilającej, należy podłączyć wylot spustowy do odpowiedniego punktu kanalizacyjnego i włączyć. CD100E jest jednostką wolnostojącą, jednak jest możliwość montażu na ścianie za pomocą specjalnego uchwytu. Dodatkowe cechy CD100E to funkcja alarmu, licznik pracy godzin, oraz grzałkę taśmową, która zapewnia drenaż zewnętrzny w ujemnych temperaturach. CD100E posiada również w komplecie uchwyt ścienny.