Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

CD200

Dane Produktu

  Numer części
  10182GR-GB
  CD200
Wysokość (mm) 832
Szerokość (mm) 745
Głębokość (mm) 445
Waga (kg) 80
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 2.25
Prąd (A) 10.6
Przepływ powietrza (m3 / h) 1050
Poziom hałasu (dBA) 73
Zalecana kubatura (m3) 600
Typowa wydajność (L / D) 65
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10182GR-GB
  CD200
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Rozmrażanie sterowane temperaturą Y
Zdalny higrostat Facility Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wysoko wydajny wentylator promieniowy Y
Prędkości wentylatora 2
Wolnostojący Y
Regulowana wyskość nóżek Y
Kołnierze montażowe kanałowe O
Zintegrowana pompa kondensatu Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10182GR-GB
CD200
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Ogromne nakłady ponoszone są co roku przez zawyżone koszty utrzymania budynków i uszkodzenia wywołane nadmiernym zawilgoceniem. Osuszacze EIPL skuteczne rozwiązują problemy związane z wilgotnością pomieszczeń. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach powoduje korozję, pleśń oraz kondensację pary wodnej. Instalując osuszacze EIPL można kontrolować i utrzymywać poziom odpowiedniej wilgotności w celu zapewnienia ochrony przed jej negatywnymi skutkami w większych powierzchniach handlowych i budynkach

DLACZEGO EIPl

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wszystkie jednostki zawierają higrostat, który umożliwia utrzymywanie wilgoci na zadanym poziomie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zapewnić optymalne warunki.

CD200

Osuszacz EIPL CD200 o został zaprojektowany aby sprostać potrzebom średniej wielkości pomieszczeń bez konieczności korzystania z wielu jednostek. Magazyny, fabryki, biura i inne średniej wielkości obiekty o temperaturze otoczenia w zakresie od 3 ° C do 35 ° C gdzie występuje problem nadmiernej wilgotności, za pomocą osuszaczy EIPL, szybko, wydajnie i automatycznie rozwiązany zostanie każdy problem. Jednostkę CD200 można stosować pojedynczo lub w zespołach, aby zapewnić skuteczność na każdą skalę.Ten model umożliwia aplikacje kanałowe wszędzie tam gdzie występują szczególne wymagania projektowe. CD200 zawiera unikalną funkcję rozmrażania uzależnioną od temperatury pracy, tzw. "cykl rewersyjny". Ta sprawdzona metoda rozmrażania umożliwia sprawne funkcjonowanie urządzenia w każdej temperaturze, przy zachowaniu optymalnej wydajności w wyższych temperaturach. Szybkość dwubiegowego wentylatora promieniowego maksymalizuje dostarczanie powietrza na dłuższych dystansach. Przy maksymalnych warunkach otoczenia CD200 usunie do 100 l wody/ dzień. Funkcja zdalnego higrostatu sprawia że jednostka CD200, jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie wymagane jest sterowanie za pomocą teledetekcji.Możliwość wykorzystania opcjonalnej możliwości montażu kanałowego dzięki specjalnym kołnierzom, skraca się czas montażu przy podłączaniu do istniejących/ nowy systemów kanałowych.