Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

CD425

Dane Produktu

  Numer części
  1014400
  CD425
Wysokość (mm) 1190
Szerokość (mm) 1100
Głębokość (mm) 460
Waga (kg) 160
Napięcie 415
Faza 3
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 6
Prąd (A) 16
Przepływ powietrza (m3 / h) 3000
Poziom hałasu (dBA) 69
Zalecana kubatura (m3) 1350
Typowa wydajność (L / D) 150
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  1014400
  CD425
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Panel kontrolny Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Ochrona kompresora przed restartem Y
Wentylator osiowy o dużej wydajności Y
Wolnostojący Y
Zintegrowana pompa kondensatu Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  1014400
CD425
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Ogromne koszty ponoszone są co roku przez zawyżone koszty utrzymania budynków i uszkodzone inwentarz wskutek wilgoci. Osuszacze EIPL są skuteczne rozwiązania problemów kontroli środowiskowych. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach powoduje korozji, pleśni i kondensacji. Instalując EIPL osuszacz kontrolowane warunki wilgotności mogą być utrzymywane w celu zapewnienia ochrony w większych powierzchni handlowych i budynków.

Dlaczego EIPL

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wszystkie jednostki zawierają higrostat, który umożliwia utrzymywanie wilgoci na zadanym poziomie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zapewnić optymalne warunki.

CD425

CD425 to największy osuszacz przemysłowy z rodziny EIPL, dlatego przeznaczony jest do walki z wilgocią oraz kontroli wilgotności w pomieszczeniach o bardzo dużej powierzchni. Dzięki zdolności do pracy w szerokim przedziale temperatur, CD425 może skondensować 150 litrów wilgoci w ciągu 24 godzin. CD425 przeznaczony jest do kontrolowania wilgotności w halach sportowych, magazynach i fabrykach. Problemy związane z kondensacją są eliminowane efektywnie i skutecznie bez marnotrawstwa i zbędnych kosztów energii. CD425 to przemysłowa maszyna do zastosowań, które wymagają długoterminowej trwałości. Stworzona z myślą o długowieczności,spawana rama stalowa, jest pokryta wypalaną epoksydową powłoką odporną na ścieranie, podczas gdy na zewnątrz jest chroniony przez warstwę winylową. Instalacja jest szybka dzięki solidnej i trwałej podstawie.