Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

CD85

Dane Produktu

  Numer części
  10293GR-GB
  CD85
Wysokość (mm) 400
Szerokość (mm) 600
Głębokość (mm) 345
Waga (kg) 33
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.88
Prąd (A) 7
Przepływ powietrza (m3 / h) 120
Poziom hałasu (dBA) 57
Zalecana kubatura (m3) 237
Typowa wydajność (L / D) 35
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10293GR-GB
  CD85
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Rodzaj czynnika chłodniczego Rotary
Rozmrażanie sterowane temperaturą Y
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Gumowe nóżki Antywibracja Y
Panel kontrolny Y
Prędkości wentylatora 1
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wolnostojący Y
Zintegrowana pompa kondensatu Y
Wewnętrzny przełącznik pływakowy Y
Filtr powietrza Y
Configurable Inlet & Outlet Positions Y
Formowana wtyczka sieciowa Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10293GR-GB
CD85
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Ogromne nakłady ponoszone są co roku przez zawyżone koszty utrzymania budynków i uszkodzenia wywołane nadmiernym zawilgoceniem. Osuszacze EIPL skuteczne rozwiązują problemy związane z wilgotnością pomieszczeń. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach powoduje korozję, pleśń oraz kondensację pary wodnej. Instalując osuszacze EIPL można kontrolować i utrzymywać poziom odpowiedniej wilgotności w celu zapewnienia ochrony przed jej negatywnymi skutkami w większych powierzchniach handlowych i budynkach.

Dlaczego EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wszystkie jednostki zawierają higrostat, który umożliwia utrzymywanie wilgoci na zadanym poziomie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zapewnić optymalne warunki

CD85

EIPL CD85 – osuszacz dla handlu i przemysłu został zaprojektowany, aby zapewnić energooszczędną kontrolę wilgotności w szerokim zakresie zastosowań, w tym biur, laboratoriów, mieszkań, magazynów, restauracji, barów, muzeów w szatniach, serwerowniach, pomieszczeniach telekomunikacyjnych, piwnicach i pomieszczeniach indeksowania. Jest to ciche, o wysokiej wydajności, urządzenie do pomieszczeń o dużej kubaturze przeznaczone do własnych potrzeb HVAC. Konfigurowalne pozycje wlotowe i wylotowe zapewniają elastyczność dla wszystkich aplikacji. CD85 posiada wentylator o dużej wydajności.Dzięki zakrzywionym do tyłu łopatkom wentylatora dysponuje dużym sprężem co sprawia że produkt jest idealny do instalacji kanałowych. Filtr wlotu powietrza, pompa skroplin, panel sterujący z wyświetlaczem są wyposażeniem standardowym dla CD85. System odmrażania "Hot Gas", zapewnia szybkie i efektywne oczyszczenie lodu z wymiennika umożliwiając przy tym minimalną temperaturę roboczą 3°C.