Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

CS90-E

Dane Produktu

  Numer części
  10590GE-GB
  CS90-E
Wysokość (mm) 381
Szerokość (mm) 356
Głębokość (mm) 559
Waga (kg) 38
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.68
Prąd (A) 3
Przepływ powietrza (m3 / h) 390
Poziom hałasu (dBA) 50
Zalecana kubatura (m3) 250
Typowa wydajność (L / D) 30
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10590GE-GB
  CS90-E
Elektroniczna kontrola wilgotności Y
Smartphone Interfejs Y
Rejestracja danych obiektu Y
On / off Y
Rodzaj czynnika chłodniczego Rotary
Uchwyty do przenoszenia Y
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Uchwyt ścienny do montażu O
Gumowe nóżki Antywibracja Y
Czynnik chłodniczy Typ R407C
Wolnostojący Y
Pompa kondensatu wysokiego podnoszenia Y
Formowana wtyczka sieciowa Y
Washable Airfilter Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
TBA Uchwyt ścienny do montażu
  Numer części
  10590GE-GB
CS90-E
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

CS90-E

EIPL CS90 – osuszacz dla handlu i przemysłu został zaprojektowany, aby zapewnić energooszczędną kontrolę wilgotności w szerokim zakresie zastosowań, w tym biur, laboratoriów, mieszkań, magazynów, restauracji, barów, muzeów w szatniach, serwerowniach, pomieszczeniach telekomunikacyjnych, piwnicach i pomieszczeniach indeksowania. Jest to ciche, o wysokiej wydajności, urządzenie do pomieszczeń o dużej kubaturze przeznaczone do własnych potrzeb HVAC. Typoszereg osuszaczy EIPL idealnie sprawdza się przy zapobieganiu kondensacji pary wodnej na oknach, ścianach i sufitach, usuwając nadmiar wilgoci. Będą również zapobiegać rozwojowi pleśni i oraz powstawaniu korozji.

Najważniejsze cechy konstrukcyjne

Regulowany higrostat elektroniczny utrzymujący zadany poziom wilgotności, zintegrowana, wysokiego podnoszenia pompa kondensatu, funkcja rozmrażania "Gorący gaz”, która automatycznie usuwa nagromadzony szron zapewniając skuteczne działanie w niskich temperaturach otoczenia, chropowaty, epoksydowa malowana proszkowo stalowa rama i obudowa, regulowany higrostat dla całkowicie automatycznej pracy, wysoka wydajność sprężarki rotacyjnej, prostota montażu i eksploatacji ze standardową wtyczką 230V, uchwyty do przenoszenia, filtr wlotowy powietrza.

Sprawdzona wydajność

Osuszacz EIPL CS90 samodzielnie rozwiązuje problemy związane z wilgocią. Urządzenie dostarczane jest z wewnętrznym elektronicznym higrostatatem, przewodem o zwiększonej długości zintegrowaną wysokiego podnoszenia pompę kondensatu. Tak wyposażone urządzenie sprawia, że ​​proces instalacji jest bardzo uproszczony, zmniejszając tym samym całkowity koszt instalacji i projektów. Wysoka sprawność sprężarki odśrodkowe zapewnia maksymalną kondensację po najniższych kosztach eksploatacji. Gumowe nóżki antywibracyjne zapewniają wszelkie wibracje są ograniczone do minimum i nie transmitowane do/ z urządzenia.

Zasada działania

Osuszacze EIPL skutecznie rozwiązują problem kontroli wilgotności w pomieszczeniach. Działanie jednostek WM polega na usunięciu wilgoci z powietrza w procesie chłodzenia. Dmuchawa zasysa wilgotne powietrze przez zimny parownik, który chłodzi powietrze poniżej jego punktu rosy. Zawarta powietrzu wilgoć wykrapla się na parowniku i zbiera w zasobniku kondensatu, który jest wyposażony w wewnętrzną pompę skroplin do łatwego usuwania zgromadzonej wilgoci. Ochłodzone powietrze przepływa następnie przez wymiennik ciepła - skraplacz, gdzie jest ponownie podgrzewane przy użyciu tej samej energii, która została użyta podczas fazy chłodzenia, a także przez dodatkowe ciepło wytwarzane przez sprężarkę. Powietrze jest zatem odprowadzone z osuszacza o nieco wyższej temperaturze i niższej wilgotności bezwzględnej niż to powietrze na wlocie osuszacza. Ciągła cyrkulacja powietrza przez osuszacz stopniowo zmniejsza wilgotność względną w tym obszarze. Ponieważ osuszacze WM są wyposażone w wewnętrzny higrostat, urządzenie automatycznie włącza się i wyłącza w celu oszczędzania energii i kosztów poprzez utrzymywanie pożądanego poziomu wilgotności przy pracy przerywanej. Niewielki kompaktowy rozmiar urządzenia CS90 i funkcja zdalnego monitorowania (poprzez smartphone app) z CS90-E sprawiają, że to idealny wybór dla instalacji, w których dostęp jest ograniczony tj w strychach, niskich przestrzeniach itp.