Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

HGR1500

Dane Produktu

  Numer części
  10272GR-GB
  HGR1500
Wysokość (mm) 545
Szerokość (mm) 536
Głębokość (mm) 902
Waga (kg) 75/td>
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 1.0
Prąd (A) 4.5
Przepływ powietrza (m3 / h) 500
Poziom hałasu (dBA) 60
Zalecana kubatura (m3) 300
Typowa wydajność (L / D) 50
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10272GR-GB
  HGR1500
On / off Y
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Licznik godzin pracy Y
Rozmrażanie sterowane temperaturą Y
Pompa kondensatu wysokiego podnoszenia Y
Zmywalny filtr powietrza na wlocie Y
Zdalny higrostat Facility Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wysoko wydajny wentylator promieniowy Y
Cicha praca Y
Mozliwość pracy podłoga / montaż pod sufitem Y
Wymiennik wstępnej wymiany ciepła Y
Kołnierze do mocowania kanałów Y
Zdalny higrostat O
Niskie napięcia sterujące Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10272GR-GB
HGR1500
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

JAK DZIAŁA HGR DEHUMIDIFIER

Wilgotne powietrze jest zasysane do osuszacza i przechodzi przez wymiennik ciepła"powietrze-powietrze". Podczas tego procesu chłodzenie/ suszenie, powietrze przepływa przez parownik gdzie zawarta w nim wilgoć zostanie usunięta. To chłodne suche powietrze przechodzi następnie z powrotem przez wymiennik powietrze-powietrze w przeciwnym kierunku, zapewniając ogrzanie napływającego powietrza. Po przejściu przez skraplacz, który ponownie podgrzewa powietrze, ten proces sprawia że "Super suche powietrze" opuści osuszacz.

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Osuszacze są wymagane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, obniżenia poziomu wilgotności. Utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie, zapobiega powstawaniu korozji, pleśni i kondensacji pary wodnej. Utrzymanie niskiego stanu wilgotności podczas produkcji, pakowania lub przechowywania produktów higroskopijnych.

OSUSZACZ HGR

HGR1500 wytwarza osuszacze powietrza, które w porównaniu ze standartowymi osuszaczami kondensacyjnymi mogą osiągnąć wilgotność zwykle do 20% RH. Jest to możliwe tylko w modelu HGR1500, dzięki wcześniej opisanej metodzie chłodzenia wymiany ciepła w wymienniku powietrze/powietrze. Układ chłodniczy HGR1500 jest dopracowany tak aby upewnić się że strumień powietrza z osuszacza ma najniższą możliwą wilgotność względną, tym samym zapewniając maksymalną wydajność suszenia, po najniższych kosztach eksploatacji.

DLACZEGO EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach

HGR1500

HGR1500 jest dostarczany z kołnierzami montażowymi, umożliwiającymi łatwą integrację z systemami kanałowymi. Wysoka zdolność podnoszenia, dzięki zintegrowanej pompie kondensatu, gwarantuje, że produkt nadaje się do instalacji w piwnicach lub w innych trudnych pomieszczeniach. Wbudowany na wlocie zmywalny filtr powietrza, zapobiega zanieczyszczeniu wewnętrznych wymienników, zapewniając optymalne parametry pracy. Połączenie wtyk/ gniazdo jest dostępna dla łatwego podłączenia do zdalnego higrostatu dla kontrolowanych aplikacji suszenia. Wysoka wydajność, odwróconego cyklu rozmrażania, jest wrażliwy na temperaturę, a zatem zapewnienie rozmrażania występuje tylko wtedy, gdy jest to wymagane. To unikalne sterowanie zwiększa wydajność urządzenia we wszystkich warunkach. Dzięki 41-letniemu inżynierskiemu doświadczeniu, EIPL zawsze gwarantuje maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane aby utrzymać wysoki standard EIPL, co w konsekwencji zapewnia wysoką jakość, niezawodne produkty.