Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

K100-E

Dane Produktu

  Numer części
  10185GE-GB
  K100-E
Wysokość (mm) 686
Szerokość (mm) 457
Głębokość (mm) 559
Waga (kg) 63
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 1.5
Prąd (A) 8
Przepływ powietrza (m3 / h) 510
Poziom hałasu (dBA) 57
Zalecana kubatura (m3) 300
Typowa wydajność (L / D) 36
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10185GE-GB
  K100-E
Elektroniczna kontrola wilgotności Y
Smartphone Interfejs Y
Rejestracja danych obiektu Y
On / off Y
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Pompa kondensatu wysokiego podnoszenia Y
Power On Indicator Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wolnostojący Y
Uchwyt ścienny do montażu O
Wewnętrzne zabezpieczenie pływakowe Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
TBA Uchwyt ścienny do montażu
  Numer części
  10185GE-GB
K100-E
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Ogromne nakłady ponoszone są co roku przez zawyżone koszty utrzymania budynków i uszkodzone inwentarz wskutek wilgoci. Osuszacze EIPL są skuteczne rozwiązania problemów kontroli środowiskowych. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach powoduje korozji, pleśni i kondensacji. Instalując EIPL osuszacz kontrolowane warunki wilgotności mogą być utrzymywane w celu zapewnienia ochrony w większych powierzchni handlowych i budynkach.

DLACZEGO EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wszystkie jednostki zawierają higrostat, który umożliwia utrzymywanie wilgoci na zadanym poziomie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zapewnić optymalne warunki.

K100-E

Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach handlowych i dużych budynkach. K100-H jest idealnym urządzenie do kontroli wilgotności i utrzymywania zadanych parametrów w pomieszczeniach. Dzięki wydajności do 36 litrów wody w ciągu 24 godzin w połączeniu z elektronicznym higrostatem, K100-E będzie pracował efektywnie, bez obawy o nadmierne koszty energii. Instalacja jest szybka i łatwa, wystarczy umieścić urządzenie w pomieszczeniu, należy podłączyć do sieci zasilającej, należy podłączyć wylot spustowy do odpowiedniego punktu kanalizacyjnego i włączyć. K100-E jest jednostką wolnostojącą, jednak jest możliwość montażu na ścianie za pomocą specjalnego uchwytu. Wszystkie modele K100-H wyposażone są w pompę kondensatu wysokiego podnoszenia, posiadającą zdolność podnoszenia na wysokość powyżej 4m. Kompaktowy rozmiar produktów K100 oraz funkcja zdalnego monitorowania (poprzez smartphone app) sprawia, że urządzenie K100-E to idealny wybór dla instalacji, w których dostęp jest ograniczony tj strychy,i niskie pomieszczenia etc.