Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

PD120

Dane Produktu

  Numer części
  1028225
  PD120
Wysokość (mm) 441
Szerokość (mm) 683
Głębokość (mm) 658
Waga (kg) 70/td>
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 1.5
Prąd (A) 6
Przepływ powietrza (m3 / h) 850
Poziom hałasu (dBA) 60
Zalecana kubatura (m3) 300
Typowa wydajność (L / D) 30
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  1028225
  PD120
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Rozmrażanie sterowane temperaturą Y
Zdalny higrostat Facility Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wysoko wydajny wentylator promieniowy Y
Prędkości wentylatora 2
Cicha praca Y
Praca powyżej sufitów podwieszanych Y
Kołnierze montażowe kanałowe O
Niskie napięcia sterujące Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  1028225
PD120
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

PD120

Dlaczego potrzebujemy osuszacza? Osuszacze są wymagane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, aby obniżyć poziom wilgotności Aby zapobiec korozji, pleśni i kondensacji lub utrzymania niskiego stanu wilgotności podczas produkcji, pakowania lub przechowywania produktów higroskopijnych.

Zasada działania

Osuszacze EIPL skutecznie rozwiązują problem kontroli wilgotności w pomieszczeniach. Działanie jednostek WM polega na usunięciu wilgoci z powietrza w procesie chłodzenia. Dmuchawa zasysa wilgotne powietrze przez zimny parownik, który chłodzi powietrze poniżej jego punktu rosy. Zawarta powietrzu wilgoć wykrapla się na parowniku i zbiera w zasobniku kondensatu, który jest wyposażony w wewnętrzną pompę skroplin do łatwego usuwania zgromadzonej wilgoci. Ochłodzone powietrze przepływa następnie przez wymiennik ciepła - skraplacz, gdzie jest ponownie podgrzewane przy użyciu tej samej energii, która została użyta podczas fazy chłodzenia, a także przez dodatkowe ciepło wytwarzane przez sprężarkę. Powietrze jest zatem odprowadzone z osuszacza o nieco wyższej temperaturze i niższej wilgotności bezwzględnej niż to powietrze na wlocie osuszacza. Ciągła cyrkulacja powietrza przez osuszacz stopniowo zmniejsza wilgotność względną w tym obszarze. Ponieważ osuszacze WM są wyposażone w wewnętrzny higrostat, urządzenie automatycznie włącza się i wyłącza w celu oszczędzania energii i kosztów poprzez utrzymywanie pożądanego poziomu wilgotności przy pracy przerywanej.

DLACZEGO EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wszystkie jednostki zawierają higrostat, który umożliwia utrzymywanie wilgoci na zadanym poziomie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zapewnić optymalne warunki.

Profil PD120 można stosować & PD200

EIPL Zakres PD osuszaczy są jednostkami o dużej wydajności idealne gdzie duże ilości wody i wilgoci muszą być skondensowane i usunięte. Profil PD120 posiada zdolność maksymalnej ekstrakcji 75 l na dzień a wyższy model PD200 można skondensować 120l dziennie i jest idealnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Dzięki 41-letniemu inżynierskiemu doświadczeniu, EIPL zawsze gwarantuje maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane aby utrzymać wysoki standard urządzeń EIPL, co w konsekwencji zapewnia wysoką jakość, i niezawodność produktów. Te niezwykle wszechstronne modele: Profil PD120 i jednostki PD200, wyposażone są w regulowaną prędkość wentylatora, zapewniając elastyczność w zastosowaniach bezpośrednich lub kanałowych. Niskonapięciowy obwód sterujący, zdalny higrostat sprawia że urządzenie jest bezpieczne, łatwe do montażu w najbardziej złożonych instalacjach. Cicha praca jednostki Profil PD120 oraz modelu PD200, czyni je idealnymi do restauracji, basenów, bibliotek itp, gdzie wysoki poziom hałasu musi być ograniczony. Zarówno Profil PD120 jak i PD200 posiada sterowany temperaturą, system odwróconego cyklu rozmrażania. Odpowiedni poziom temperatury wymusza odszranianie tylko w razie potrzeby, a odwrócony cykl odszraniania sprawia, że ​​każdy okres rozmrażania jest krótki i skuteczny, co zwiększa ogólną wydajność suszenia. Konstrukcja pompy ciepła układu chłodniczego PD oznacza brak strat ciepła w procesie osuszania, oszczędzając w ten sposób zużycie energii.