Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

RM40P

Dane Produktu

  Numer części
  10187MP-GB
  RM40P
Wysokość (mm) 620
Szerokość (mm) 385
Głębokość (mm) 360
Waga (kg) 26
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.25
Prąd (A) 2
Przepływ powietrza (m3 / h) 150
Poziom hałasu (dBA) 50
Zalecana kubatura (m3) 100
Typowa wydajność (L / D) 10
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10187MP-GB
  RM40P
On/Off Sterowanie poprzez Higrostat Y
Uchwyty do przenoszenia Y
Typ sprężarki Receip
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Licznik godzin pracy Y
Kółka Y
Typ czynnika chłodniczego R134a
Wolnostojące Y
Pompa kondensatu wewnetrznego Y
Wtyczka sieciowa formowana Y
Korpus obrotowy Y
Konstrukcja stalowa ocynkowana Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10187MP-GB
RM40P
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

RM40P OSUSZACZ PRZENOŚNY

Wprowadzenie osuszacza RM40P to cenny dodatek do oferty najmu EIPL. Daje możliwość zwiększenia Twoich dochodów z wynajmu zachowując wszystkie najlepsze cechy domowych osuszaczy firmy EIPL w mocnej i trwałej obudowie. RM40P jest solidny i niezawodny, odpowiadający rzeczywistym potrzebom rynku.

ZALANIA

Po sektorze budowlanym klienci indywidualni są największym rynkiem dla osuszaczy. Pękające rury, przeciekające dachy, uszkodzone pralki, powodzie rzek oraz nadmierna wilgoć pomieszczeń mogą mieć katastrofalne konsekwencje, jeśli nie nastąpi szybka reakcja. Wilgoć i pleśń nie tylko zniszczą dom i jego zawartość, ale również powodują problemy zdrowotne. Wilgotność w domu nie musi być przypadkowa. Procesowi czyszczenia dywanów towarzyszy wilgoć, która jeśli nie zostanie usunięta szybko i sprawnie, doprowadzi do tych samych wilgotnych problemów, a także spowoduje, że dywan się skurczy. (Więc jeśli wynajmujesz firmę czyszczącą dywany upewnij się, czy posiada również suszarkę!)

ROZWIĄZANIE PROFESJONALNE

Już wiesz, jak duże i wydajne są nasze suszarki. Osuszacz RM40P pracują w zakresie wydajności suszarek budowlanych i z powodzeniem zaspokoi również potrzeby klientów indywidualnych. Maszyna RM40P jest urządzeniem uniwersalnym i może służyć skutecznie służyć użytkownikom w bardzo szerokim zakresie zastosowań. Maszyna RM EIPL zapewnia gwarantowaną wydajność suszenia.

UNIWERSALNY

RM40P jest idealnym rozwiązaniem dla klientów i menedżerów. Oferują wszystkie cechy naszej najlepiej sprzedającej się serii osuszaczy domowych, zamknięte w wytrzymałej rotacyjnie formowanej obudowie na stalowej konstrukcji. Są ciche, niezawodne i ekonomiczne, ale również wytrzymują skutki częstego transportu oraz codziennego użytkowania w trudnych warunkach.

ŁATWY W UŻYCIU

RM40P jest lekki o nie wielkich gabarytach co sprawia że łatwo można go transportować. Nie wymagają instalacji, wystarczy umieścić urządzenie w miejscu, w którym jest to potrzebne, podłączyć, włączać i pozostawiać je, aby rozpocząć pracę.

WYDAJNY I EKONOMICZNE

Osuszacz RM40P ma wydajność 10 l wody w ciągu jednego dnia. Jednakże, ponieważ wykorzystuje efektywną energetycznie technologię pompy ciepła, koszty eksploatacyjne są bardzo niskie (porównywalnie do kosztów telewizora) . Zamontowany higrostat pozwala klientowi wybrać preferowany poziom wilgotności powietrza i zminimalizować koszty eksploatacj

PRZYSZŁOŚĆ I SUKCESY Z EIPL

EIPL to wiodący europejski producent osuszaczy i suszarek do budynków, EIPL to nazwa, na której można polegać. Duża ilość naszych osuszaczy na rynkach europejskich i nie tylko, dowodzą swojej wartości wśród swoich klientów handlowych. Dzięki pojawieniu się nowego modelu RM40P można oczekiwać, że takie same zyski przynoszą również klientom indywidualnym.