Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

WM150

Dane Produktu

  Numer części
  10285GL-GB
  WM150
Wysokość (mm) 680
Szerokość (mm) 810
Głębokość (mm) 305
Waga (kg) 75
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 1.5
Prąd (A) 8
Przepływ powietrza (m3 / h) 580
Poziom hałasu (dBA) 58
Zalecana kubatura (m3) 300
Typowa wydajność (L / D) 30
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10285GL-GB
  WM150
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Rodzaj czynnika chłodniczego Recip
Odwrócony cykl odszraniania Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Panel kontrolny Y
Uchwyt ścienny do montażu Y
Gumowe nóżki Antywibracja Y
Prędkości wentylatora 1
Czynnik chłodniczy Typ R407c
Wolnostojący Y
Zintegrowana pompa kondensatu Y
Filtr powietrza Y
Formowana wtyczka sieciowa Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10285GL-GB
WM150
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

SPRAWDZONA WYDAJNOŚĆ

Osuszacze EIPL rozwiążą każdy problem związany z nadmiarem wilgoci. Wszystkie urządzenia działają skutecznie w szerokim zakresie temperatur, i może osiągnąć niski poziom wilgotności względnej gdy jest taka potrzeba.

EIPL

Zakres przemysłowych i handlowych osuszaczy WM150 został opracowany przez EIPL. Jesteśmy światowymi ekspertami w dziedzinie technologii osuszania

PROBLEM

Nadmiar wilgoci w magazynie, biurze, wytwórni żywności powoduje korozję, pleśni e i gnicie. Ogromne koszty ponoszone są corocznie przez uszkodzenia zapasów i poprzez zawyżone koszty utrzymania budynku w wyniku wilgoci. Nawet jeśli budynek wydaje się suchy w ciągu dnia, w nocy, kiedy temperatura spada, wzrasta wilgotność, rozpoczyna się proces kondensacji.

ZASADA DZIAŁANIA

Osuszacze EIPL skutecznie rozwiązują problem kontroli wilgotności w pomieszczeniach. Działanie jednostek WM polega na usunięciu wilgoci z powietrza w procesie chłodzenia. Dmuchawa zasysa wilgotne powietrze przez zimny parownik, który chłodzi powietrze poniżej jego punktu rosy. Zawarta powietrzu wilgoć wykrapla się na parowniku i zbiera w zasobniku kondensatu, który jest wyposażony w wewnętrzną pompę skroplin do łatwego usuwania zgromadzonej wilgoci. Ochłodzone powietrze przepływa następnie przez wymiennik ciepła - skraplacz, gdzie jest ponownie podgrzewane przy użyciu tej samej energii, która została użyta podczas fazy chłodzenia, a także przez dodatkowe ciepło wytwarzane przez sprężarkę. Powietrze jest zatem odprowadzone z osuszacza o nieco wyższej temperaturze i niższej wilgotności bezwzględnej niż to powietrze na wlocie osuszacza. Ciągła cyrkulacja powietrza przez osuszacz stopniowo zmniejsza wilgotność względną w tym obszarze. Ponieważ osuszacze WM150 są wyposażone w wewnętrzny higrostat, urządzenie automatycznie włącza się i wyłącza w celu oszczędzania energii i kosztów poprzez utrzymywanie pożądanego poziomu wilgotności przy pracy przerywanej.

ZASTOSOWANIE

Osuszacze WM150 firmy EIPL są idealnym rozwiązaniem do kontroli wilgotności w szerokiej gamie zastosowań, w tym biur, mieszkań, sklepów, restauracji, barów, salonów w muzeach, magazynach, pomieszczeniach komputerowych i telekomunikacyjnych, garażach, piwnicach i pomieszczeniach dla zwierząt. Doskonale sprawdza się również się w pomieszczeniach w domów uzdrowiskowych czy hotelach.