Klimatyzacja, nawilżanie, osuszanie.

logo

logo

Osuszacz budowlany – skuteczne osuszanie budynków

Najważniejszą zaletą polecanych przez nas osuszaczy budowlanych jest olbrzymi potencjał oszczędnościowy w zakresie kosztów ogrzewania: istnieje bowiem możliwość uzyskania oszczędności 300% w pierwszych pięciu latach po zakończeniu prac budowlanych. Dalszą znaczącą zaletą jest wyraźne skrócenie czasu prac budowlanych, ponieważ za sprawą szybkiego osuszenia pomieszczenia prace malarskie i czynności związane z ułożeniem wykładziny podłogowej oraz dalsze prace będą mogły być rozpoczęte jak najwcześniej. Przy temperaturach pokojowych wynoszących ok. 15oC, osuszacz budowlany typu TTK 600 nadaje się do suszenia pomieszczeń o pojemności ok. 600 m3 (przy temperaturze 15oC oraz wilgotności względnej 75%). W przypadku braku ścianek działowych lub przy niewielkiej ich ilości, wydajność osuszania może być podwyższona o 15%.

Osuszacze budowlane – efektywna praca

Przystępując do różnego rodzaju prac budowlanych, chcąc nie chcąc, wprowadzamy do pomieszczenia znaczne ilości wody, która, jak wiadomo, nie sprzyja efektywności pracy, a dodatkowo w destrukcyjny sposób wpływa na konstrukcje budowlane. Dzięki zastosowaniu osuszaczy budowlanych jesteśmy w stanie odprowadzić wilgoć ze ścian, co znacznie przyspieszy wszelkie prace. Przed przystąpieniem do osuszania budynku należy zadbać o prawidłowe uszczelnienie pomieszczenia – zakleić okna i kratki wentylacyjne, co zapobiegnie przepływowi wilgotnego powietrza z zewnątrz. Oferowane przez nas urządzenia specjalistyczne, do jakich zaliczają się osuszacze budowlane, są idealnym rozwiązaniem do osuszenia z wilgoci każdego pomieszczenia. Zapewniamy doskonałą jakość sprzętu i bezawaryjne użytkowanie różnego rodzaju osuszaczy.

Suszarka budowlana przy 5oC przy 10oC przy 15oC przy 20oC
TTK 600 450 m3 550 m3 600 m3 700 m3

W celu utrzymania suchego klimatu względnie przy kontroli wilgotności przy składowaniu, podana wydajność osuszania może być podwojona.

stopka

copyright © 2017 KNO L. Piechocki all rights reserved

strzałka do góry