Klimatyzacja, nawilżanie, osuszanie.

logo

logo

WYNAJEM URZĄDZEŃ DO OSUSZANIA - 601 567 058

Osuszacze powietrza – urządzenia do osuszania pomieszczeń

Nadmiernie zawilgocone powietrze w pomieszczeniach jest zdecydowanie bardziej niebezpieczne dla zdrowia niż suche. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach może prowadzić do powstania na ścianach pleśni i grzybów, co jest szkodliwe nie tylko dla murów budynku, ale przede wszystkim dla przebywających w pomieszczeniu osób – obecność grzybów jest rakotwórcza. Dodatkowo skraplająca się para wodna w pomieszczeniach, w których przechowywana jest żywność albo odbywają się procesy przemysłowe, jest wysoce niepożądana. Dlatego, aby zagwarantować właściwy poziom wilgotności, który będzie optymalny dla zachowania wysokiej jakości produktów i usług, instaluje się urządzenia o dużej efektywności.

Przemysłowe osuszacze powietrza

Skuteczny adsorpcyjny osuszacz powietrza ma szerokie zastosowanie i jest przeznaczony między innymi do kontroli poziomu wilgoci oraz pozbywania się jej z pomieszczeń. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie optymalnych warunków klimatycznych w budynku oraz piwnicy. Adsorpcyjne osuszacze powietrza zapobiegają korozji i obniżaniu się jakości przechowywanych produktów. Urządzenia tego rodzaju przeciwdziałają także innym negatywnym zjawiskom spowodowanym zbyt dużą wilgotnością powietrza w pomieszczeniach, na przykład uszkodzeniu substancji budowlanych.

Osuszacze powietrza wykorzystywane są nie tylko w miejscach pracy. Doskonale sprawdzą się również w domu. Zbyt szczelne okna w połączeniu z grubymi murami mieszkań powodują powstawanie na ścianach (zwłaszcza pod tapetami) grubej warstwy grzyba i pleśni. W celu zlikwidowania tych szkodliwych organizmów poleca się adsorpcyjne osuszacze powietrza.

Budowlany osuszacz adsorpcyjny

Nasza wrocławska firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej klasy urządzeń, wśród których warto wymienić przemysłowy osuszacz adsorpcyjny. Cena sprzętu zależy od powierzchni pomieszczenia, jaką jest on w stanie wydajnie osuszyć. Istotnym parametrem jest przepływ powietrza suchego przez osuszacz budowlany. Cena urządzeń przemysłowych wynika z ilości funkcji oraz zastosowania innowacyjnych systemów sterowania, które są przystępne dla użytkownika.

Oprócz sprzedaży oferujemy również wynajem osuszaczy nie tylko we Wrocławiu, ale w całej Polsce – Gostyniu, Jarocinie, Śremie, Lesznie i wielu innych miejscach. Dostępne u nas osuszacze budowlane są urządzeniami, które bez problemu poradzą sobie z nadmierną wilgotnością, wykorzystując do działania minimalną ilość energii. Oprócz energooszczędności ich zaletą jest wysoka wydajność i wszechstronność zastosowań. Z powodzeniem można je wykorzystać np. do osuszania przemysłowego, osuszania budynków albo osuszania piwnic.

Aby zadbać o wysoką jakość materiałów budowlanych podczas budowy, konieczne będzie utrzymanie suchego powietrza. W tym celu niezbędny okaże się osuszacz budowlany. Cena wypożyczenia takiego sprzętu zaczyna się już od 110 zł za tydzień użytkowania. Nie trzeba więc kupować całego sprzętu, by jednorazowo osuszyć obiekt. Jeśli jednak chciałbyś zakupić przemysłowy osuszacz adsorpcyjny, cena takiego zaczyna się od niecałych 3 tysięcy złotych. Nasze osuszacze budowlane są dobrą inwestycją - pozwalają na utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności na budowie, dzięki czemu materiały budowlane dłużej zachowają wysoką jakość. Adsorpcyjny osuszacz powietrza pozwoli na cieszenie się pracą bez konieczności martwienia się o zamoknięcie tworzyw.

Jeżeli potrzebujesz urządzenia do osuszania pomieszczeń i utrzymania odpowiedniej wilgoci w halach produkcyjnych, magazynach i chłodniach, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy Ci najlepsze systemy osuszające i osuszacze kondensacyjne do osuszania przemysłowego, osuszania budynków, osuszania murów metodą iniekcji lub osuszania piwnic.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z wrocławskim biurem naszej firmy!

stopka

copyright © 2017 KNO L. Piechocki all rights reserved

strzałka do góry