Klimatyzacja, nawilżanie, osuszanie.

logo

logo

WYNAJEM URZĄDZEŃ DO OSUSZANIA - 601 567 058

Osuszacze powietrza – urządzenia do osuszania pomieszczeń

Nadmiernie zawilgocone powietrze w pomieszczeniach jest mniej uciążliwe niż zbyt suche, jednak zdecydowanie bardziej niebezpieczne dla zdrowia. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniach może prowadzić do powstania na ścianach pleśni i grzybów, co jest szkodliwe nie tylko dla murów budynku, ale przede wszystkim dla przebywającym w pomieszczeniu osób – obecność grzybów jest rakotwórcza. Dodatkowo, skraplająca się para wodna w pomieszczeniach, w których przechowywana jest żywność albo odbywają się procesy przemysłowe, jest wysoce niepożądana. Dlatego, aby zagwarantować właściwy poziom wilgotności, który będzie optymalny dla zachowania wysokiej jakości produktów i usług, instaluje się osuszacze powietrza.

Osuszacze powietrza mają szerokie zastosowanie i są przeznaczone m.in. do osuszania powietrza, osuszania budynków i osuszania piwnic. Umożliwiają one kontrole wilgotności powietrza i zapewniają optymalne warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Osuszacze powietrza skutecznie zapobiegają korozji, obniżaniu jakości przechowywanych produktów oraz uszkodzeniu substancji budowlanych i innym negatywnym zjawiskom spowodowanym zbyt dużą wilgotnością powietrza w pomieszczeniach.

Nasza wrocławska firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do osuszania powietrza. Oprócz sprzedaży, oferujemy również wynajem osuszaczy nie tylko we Wrocławiu, ale w całej Polsce – Gostyniu, Jarocinie, Śremie, Lesznie i wielu innych miejscach. Dostępne u nas osuszacze kondensacyjne są urządzeniami, które bez problemu poradzą sobie z nadmierną wilgotnością, wykorzystując do działania minimalną ilość energii. Oprócz energooszczędności ich zaletą jest wysoka wydajność i wszechstronność zastosowań. Z powodzeniem możne je wykorzystać np. do osuszania przemysłowego, osuszania budynków albo osuszania piwnic.

Jeżeli potrzebujesz urządzenia do osuszania pomieszczeń i utrzymania odpowiedniej wilgoci w halach produkcyjnych, magazynach, chłodniach i innych pomieszczeniach, to powinniście skontaktować się z naszymi specjalistami. Doradzimy Ci najlepsze systemy osuszające i osuszacze kondensacyjne do osuszania przemysłowego, osuszania budynków, osuszania murów metodą iniekcji lub osuszania piwnic.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z wrocławskim biurem naszej firmy!

stopka

copyright © 2017 KNO L. Piechocki all rights reserved

strzałka do góry