Klimatyzacja, nawilżanie, osuszanie.

logo

logo

WYNAJEM URZĄDZEŃ DO OSUSZANIA - 601 567 058

Osuszanie przemysłowe i osuszanie budynków – specjalistyczne osuszacze powietrza

Nadmiar wody jest równie uciążliwy co jej niedobór, a skraplająca się para wodna, w pomieszczeniach gdzie przechowywana jest żywność albo odbywają się procesy przemysłowe, jest wysoce niepożądana. Dlatego, aby zagwarantować poziom wilgotności, który będzie optymalny dla zachowania wysokiej jakości produktów i usług, instaluje się osuszacze powietrza.

Osuszacze powietrza przeznaczone są m.in.: do osuszania przemysłowego, osuszania budynków i osuszania piwnic. Umożliwiają one kontrole wilgotności powietrza i zapewniają optymalne warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Osuszacze powietrza skutecznie zapobiegają korozji, obniżaniu jakości przechowywanych produktów oraz uszkodzeniu substancji budowlanych i innym negatywnym zjawiskom spowodowanym zbyt dużą wilgotnością powietrza w pomieszczeniach.

Nasza wrocławska firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do osuszania powietrza. Oprócz sprzedaży oferujemy również wynajem osuszaczy. Dostępne u nas suszarki kondensacyjne są urządzeniami, które bez problemu poradzą sobie z nadmierną wilgotnością, wykorzystując do działania minimalną ilość energii. Oprócz energooszczędności ich zaletą jest wysoka wydajność i wszechstronność zastosowań możne je wykorzystać np. do osuszania przemysłowego, osuszania budynków albo osuszania piwnic.

Jeżeli potrzebujesz osuszacza powietrza do utrzymania odpowiedniej wilgoci w halach produkcyjnych, magazynach, chłodniach i innych pomieszczeniach, to powinniście skontaktować się z naszymi specjalistami. Doradzimy Ci najlepsze systemy osuszające i osuszacze kondensacyjne do osuszania przemysłowego, osuszania budynków lub osuszania piwnic.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z wrocławskim biurem naszej firmy!

stopka

copyright © 2017 KNO L. Piechocki all rights reserved

strzałka do góry