Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

CD35P

Dane Produktu

  Numer części
  10186PH-GB
  CD35P
Wysokość (mm) 550
Szerokość (mm) 345
Głębokość (mm) 350
Waga (kg) 26
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.25
Prąd (A) 2
Przepływ powietrza (m3 / h) 150
Poziom hałasu (dBA) 50
Zalecana kubatura (m3) 100
Typowa wydajność (L / D) 10
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10186PH-GB
  CD35P
Uchwyt do przenoszenia Y
On/Off Sterowanie poprzez Hydrotstat Y
Rodzaj czynnika chłodniczego Receip
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Licznik godzin pracy Y
Kółka Y
Czynnik chłodniczy Typ R134a
Wolnostojący Y
Zintegrowana pompa kondensatu Y
Formowana wtyczka sieciowa Y
Wykończenie epoxydowe Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10186PH-GB
CD35P
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

CD35 OSZUSZACZ PRZENOŚNY

Przedstawiamy osuszacz CD35P. Jest doskonałym uzupełnieniem urządzeń EIPL do wynajmu, a więc użytkując ten model możemy liczyć na zwiększone dochody.Pomimo że obudowa wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów, posiada wszystkie najlepsze cechy osuszaczy domowych EIPL. CD35Pdzięki solidności i niezawodności jest odpowiedzią na realne zapotrzebowanie rynku.

ZALANIA

Usuwanie skutków po zalaniach to największy rynek dla pracy osuszaczy w obszarze klientów indywidualnych. Pęknięte rury, przeciekające dachy, cieknące pralki, powodzie i duża wilgotność mogą mieć katastrofalne skutki, jeśli nie podejmiemy szybkich działań. Wilgoć i pleśnie zniszczy nie tylko domy i ich zawartość, ale również może powodować problemy zdrowotne. Wilgoć w domu nie musi być dziełem przypadku. Praniu dywanu towarzyszy wilgoć, która, jeśli nie zostanie usunięta szybko i sprawnie, będzie prowadzić do tych samych problemów związanych z wilgocią, a także powodując kurczenie się dywanu. (Więc jeśli zlecasz czyszczenie dywanów, upewnij się, że ofercie jest osuszacz!!)

PROFESJONALNE ZASTOSOWANIA

Wydajność i efektywność naszych osuszaczy doceniają przede wszystkim firmy malarsko - budowlane. Osuszacze CD35P chętnie kupowane są także przez użytkowników indywidualnych zapewniając te same korzyści, rozwiązując problemy z wilgocią, niezależnie od tego czy użytkowane są w sposób ciągły czy sezonowo. Maszyny CD35 gwarantują utrzymanie parametrów osuszania.

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIA

CD35 jest idealny zarówno dla klientów indywidualnych jaki dla firm wynajmujących. Posiada wszystkie cechy najlepszego osuszacza i jest liderem w sprzedaży. Urządzenie zamknięte jest w specjalnie zaprojektowanej, wytrzymałej obudowie stalowej. Więc nie tylko są ciche, niezawodne i ekonomiczne, są one również łatwe w transporcie. Wytrzymują przez wiele lat codzienne użytkowanie i transport od klienta do klienta.

ŁATWY W UŻYCIU

CD35 jest lekki i kompaktowy można go podnieść i przenieść z łatwością. Nie wymaga instalacji, wystarczy ustawić urządzenie w dogodnym miejscu, podłączyć, załączyć i pozostawić go stanie pracy.

Wydajny i ekonomiczny

Osuszacz CD35P może skondensować do 10 l wody w ciągu jednego dnia. Ponieważ urządzenie wykorzystuje energooszczędną technologie pompy ciepła, koszty eksploatacji są bardzo niskie. Konsumuje niewiele więcej energii niż telewizor. Zamontowany higrostat pozwala na optymalizacje pracy a więc minimalizację kosztów eksploatacji.

SPRAWDZONE wydajności z EIPL

Osuszacze EIPL to marka na której Ty i Twoi klienci mogą polegać.Jako wiodący europejski producent osuszaczy od wielu lat nie musi udowadniać swojej wartość wśród klientów handlowych. Użytkując CD35P możesz oczekiwać wysokich rezultatów zarówno dla użytkownika indywidualnego jaki przedsiębiorców.